КОРЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Нормативна база
Про забезпечення доступу до публічної інформації в райдержадміністрації

УКРАЇНА

КОРЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 

20 липня 2017 року                                                                                       № 234

 

 

Про забезпечення доступу до публічної інформації в райдержадміністрації

 

 

Керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Законом України „Про доступ до публічної інформації”, Указом Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 „Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”, постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 583 „Питання виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації” в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади”, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24.12.2014 № 673 „Про забезпечення доступу до публічної інформації в облдержадміністрації”:

 

1. Визначити посадових осіб, які організовуватимуть доступ до публічної інформації, що знаходиться у володінні Корецької районної державної адміністрації та завдання посадових осіб, згідно з додатком 1.

 

2.    Затвердити у новій редакції:

заходи щодо забезпечення виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації”  Корецькою районною державною адміністрацією, згідно з додатком 2;

порядок складання, подання, опрацювання та розгляду запитів щодо надання публічної інформації, що знаходиться у володінні Корецької районної державної адміністрації, що додається;

форми запитів на інформацію, що додаються.

 

3. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату вжити відповідних заходів щодо забезпечення безумовного виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації”, Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 „Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”.

 

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 20.01.2015 № 13 „ Про забезпечення доступу до   публічної інформації в райдержадміністрації”.

       

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації.

 

 

 

Голова адміністрації                                                                                    С.Черній

Повний текст