Корецька районна державна адміністрація
| |
Меню сайтуМеню сайту
ПошукПошук:
Погода у Корці

Жителів Корецького району проконсультували з питань нотаріату, 2018-05-30

Жителів Корецького району проконсультували з питань нотаріату

 

 

У середу, 30 травня у Жадківській сільській раді Корецького району відбувся виїзний прийом громадян.

 

Світлина від Корецька районна державна адміністрація.

 

Провідний спеціаліст відділу з питань нотаріату Анна Лендєл спільно з приватним нотаріусом Корецького районного нотаріального округу Інною Степанюк надали місцевим жителям юридичні консультації з питань вчинення окремих нотаріальних дій.

Більшість питань, які цікавили громадян, стосувалися оформлення спадщини. Наприклад, Галина Іванівна запитувала, хто у першу чергу буде мати право на спадкування після смерті її матері. Громадянці було роз’яснено, що якщо спадкодавець не склав заповіт спадкування буде здійснюватися по закону. Відповідно до статі 1261 Цивільного кодексу України до першої черги спадкування належать діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки.
Місцеві жителі також дізналися про проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та отримали інформаційні видання Мін’юсту.

 

Світлина від Корецька районна державна адміністрація.

 

Провідний спеціаліст відділу з питань нотаріату також розповіла посадовим особам Жадківської сільської ради про «сільський нотаріат» та про порядок проходження уповноваженими особами органів місцевого самоврядування стажування з питань оформлення спадкових прав в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса.

 

 

 

повернутися назад
Корисні посилання
Президент УкраїниУрядовий порталВерховна Рада УкраїниУрядова "гаряча лінія"Центр допомоги учасникам АТОProZorroДержавна підтримка енергозбереженняГаряча лініяiraІнтерактивна картатарифи та субсидіїirairaми на facebookІнтерактивна інвестиційна карта з енергоефективностіСоціальна рекламаiraУрядова гаряча лінія для людей з вадами слухуКращі практики місцевого самоврядуванняРада регіонального розвитку
Корецький район на мапіКорецький район на мапі
Корецький район на мапі
ОпитуванняОпитування
Як часто Ви звертаєтесь до органів виконавчої влади?
Проголосувало: 1762


34700, Рівненська обл.
Корецький р-н,
м.Корець
пл.Центральна, 1

У разі використання матеріалів сайту посилання на # є обов'язковим.
Створення сайту: mrrogall
Лист адміністратору Веб-сервера
Відповідальні за зміст сторінок веб-порталу райдержадміністрації: Апарат райдержадміністрації