Корецька районна державна адміністрація
| |
Меню сайтуМеню сайту
ПошукПошук:
РеєстраціяРеєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Погода у Корці

Всього новин у базі 703

23 серпня 2016 року
Вітання з нагоди Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України
Дорогі краяни!
Прийміть найщиріші вітання з Днем Державного Прапора та 25 річницею незалежності України. 25 років тому здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

докладніше »
кількість переглядів: 12819 серпня 2016 року
З нагоди свята

З нагоди Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці Незалежності України в Корецькому районі пройде ряд тематичних заходів.
 

докладніше »
кількість переглядів: 14618 серпня 2016 року
Відбулось засідання громадської ради

 

17 серпня в Корецькій райдержадміністрації відбулось засідання громадської ради при Корецькій райдержадміністрації, під керівництвом голови громадської ради Андрія Шувалова, за участю голови Корецької райдержадміністрації Сергія Чернія та членів громадської ради. 

докладніше »
кількість переглядів: 13618 серпня 2016 року
Голова райдержадміністрації розповів про перші 100 днів роботи
Відповідно до  розпорядження Президента України Петра Порошенка  від 27.04.2016 № 110/2016-рп Сергій Олександрович Черній призначений на посаду голови Корецької райдержадміністрації  та  28 квітня 2016 року  приступив до виконання своїх повноважень. 5 серпня  виповнилось сто днів роботи голови районної виконавчої гілки влади.
Що за цей час вдалося зробити, яким справам надано старт,  що заплановано реалізувати в перспективі про це  інтерв’ю з головою райдержадміністрації.

докладніше »
кількість переглядів: 16315 серпня 2016 року
В серпні платники ПДВ звітуються по-новому
Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 25.05.16 №503 „Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України” внесено зміни, зокрема до форми податкової декларації з податку на додану вартість, яка затверджена наказом від 28.01.16 №21.

докладніше »
кількість переглядів: 11210 серпня 2016 року
Увага! Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади

Відповідно до статей 22, 23 Закону України ,,Про державну службу”, пунктів 10, 11 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246, Корецька районна державна адміністрація оголошує конкурс  на  зайняття вакантної посади державної служби  категорії  ,,В” в  райдержадміністрації - головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  райдержадміністрації.

докладніше »
кількість переглядів: 15409 серпня 2016 року
Земельний пай - не перешкода для отримання мешканцями Рівненщини субсидії

 

Наявність будь-якого майна, в тому числі і земельного паю, не впливає на право отримання допомоги від держави на оплату комунальних послуг.

докладніше »
кількість переглядів: 8808 серпня 2016 року
Під час апаратної наради обговорили стан роботи з призначення житлових субсидій

Одним з найактуальніших питань залишається нині призначення житлових субсидій. Субсидія є адресною безготівковою допомогою держави малозабезпеченим сім’ям на оплату житлово-комунальних послуг, яка призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами з урахуванням пільг, які надаються відповідно до законодавства і обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотка платежу.

докладніше »
кількість переглядів: 13904 серпня 2016 року
З 15 серпня розпочне працювати система е-декларування
Починаючи з моменту запуску, першими - протягом 60 днів, декларації мають подати особи, які згідно зі статтею 50 Закону України «Про запобігання корупції» займають відповідальне та особливо відповідальне становище.

докладніше »
кількість переглядів: 12129 липня 2016 року
Відбулось засідання колегії райдержадміністрації
 
29 липня, під час засідання колегії Корецької райдержадміністрації було розглянуто питання щодо роботи галузей господарського комплексу та виконання місцевих бюджетів району за І півріччя 2016 року.
 

докладніше »
кількість переглядів: 154Корисні посилання
Президент УкраїниУрядовий порталВерховна Рада УкраїниУрядова "гаряча лінія"Центр допомоги учасникам АТОProZorroДержавна підтримка енергозбереженняГаряча лініяiraІнтерактивна картатарифи та субсидіїirairaми на facebookІнтерактивна інвестиційна карта з енергоефективностіСоціальна рекламаiraУрядова гаряча лінія для людей з вадами слухуКращі практики місцевого самоврядування
Корецький район на мапіКорецький район на мапі
Корецький район на мапі
ОпитуванняОпитування
Як часто Ви звертаєтесь до органів виконавчої влади?
Проголосувало: 1762


34700, Рівненська обл.
Корецький р-н,
м.Корець
пл.Центральна, 1

У разі використання матеріалів сайту посилання на # є обов'язковим.
Створення сайту: В.Рогальчук
Лист адміністратору Веб-сервера
Відповідальні за зміст сторінок веб-порталу райдержадміністрації: Апарат райдержадміністрації