Корецька районна державна адміністрація
| |
Меню сайтуМеню сайту
ПошукПошук:
РеєстраціяРеєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Погода у Корці

Всього новин у базі 703

16 липня 2016 року
26 років тому, 16 липня 1990 року, Верховна Рада ще УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України

Декларація стала історичним документом, який став предтечею ухваленого роком пізніше Акта проголощення незалежності України.

докладніше »
кількість переглядів: 15006 липня 2016 року
"Зелене купало в літо упало"
 
12 липня 2016 року в місті Корець, на березі річки Корчик, відбудеться обласний відкритий фестиваль народного мистецтва „Зелене купало в літо упало”.

докладніше »
кількість переглядів: 43405 липня 2016 року
Починаючи з 1 липня пенсії у розмірі до 10740 грн не оподатковуються
 
 
 
З 1 липня не оподатковуються суми пенсій, що не перевищують 10 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на 1 січня звітного податкового року, для осіб, які втратили працездатність (у 2016 році-це 10740 гривень). 
Такі зміни запроваджено у зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій».

 

 

докладніше »
кількість переглядів: 15730 червня 2016 року
Корецький район та Люблінський повіт надалі співпрацюватимуть
 
30 червня підписано угоду про транскордонну співпрацю між Люблінським повітом Люблінського воєводства Республіки Польща та Корецьким районом Рівненської області. У відповідності до укладеної угоди район та повіт співпрацюватимуть щодо підготовки та реалізації спільних проектів за рахунок фінансування з Європейського Союзу, бюджету Республіки Польща та місцевого бюджету Корецького району Рівненської області, інших організацій та інституцій, а також у культурній, освітній, туристичній сферах. 

докладніше »
кількість переглядів: 19628 червня 2016 року
Петро Порошенко: Президент, Парламент, Уряд – всі мусять вчитися працювати за правилами

 

Президент Петро Порошенко під час виступу на урочистому засіданні Верховної Ради України з нагоди Дня Конституції наголосив, що чинна Конституція є історичним, але в той же час живим і практичним документом.

 

докладніше »
кількість переглядів: 15024 червня 2016 року
На Кореччині працювала місія Світового банку

 

23 червня, в рамках візиту місії Світового банку до Рівненської області, представники Світового банку відвідали Кореччину. В рамках візиту, в Корецькій райдержадміністрації, відбулось робоче засідання групи управління субпроектом „Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області на період з 2015  по 2020 роки”, під час якого було обговорено  стан реалізації вказаного проекту в Рівненській області.

докладніше »
кількість переглядів: 14317 червня 2016 року
Попит на «теплі» кредити зростає
 
Тільки за останній тиждень на Рівненщині оформлено 245 «теплих» кредитів
А з початку року пільговою Програмою енергозбереження скористалося 2,5 тисячі мешканців області.
 

докладніше »
кількість переглядів: 14514 червня 2016 року
Ще двом багатодітним матерям присвоєно почесне звання
 
14 червня в Корецькій райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Кулик вручив  нагрудні знаки та посвідчення про присвоєння почесного звання України „Мати-героїня” жителькам сіл Самостріли та Козак Корецького  району Наталії Гресь, матері 7 дітей та Світлані Лашті, матері 5 дітей. 

докладніше »
кількість переглядів: 18214 червня 2016 року
15 червня – останній день переходу на спрощену систему оподаткування

 

Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області нагадує підприємцям, що для переходу із загальної на спрощену системи оподаткування подається заява до податкової інспекції за місцем реєстрації не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу (пп.298.1.4 та  пп.298.1.5 ст.298 Податкового кодексу України, далі - ПКУ).

докладніше »
кількість переглядів: 14309 червня 2016 року
Фахівці ГУ ДСНС перевірили готовність місцевої ланки системи цивільного захисту до роботи у режимі підвищеної готовності

 

Основною метою проведення практичного відпрацювання було налагодження тісної взаємодії між екстреними та аварійно-відновлювальними службами  і владою Корецького району по організації  спільних дій з ліквідації наслідків.

докладніше »
кількість переглядів: 148Корисні посилання
Президент УкраїниУрядовий порталВерховна Рада УкраїниУрядова "гаряча лінія"Центр допомоги учасникам АТОProZorroДержавна підтримка енергозбереженняГаряча лініяiraІнтерактивна картатарифи та субсидіїirairaми на facebookІнтерактивна інвестиційна карта з енергоефективностіСоціальна рекламаiraУрядова гаряча лінія для людей з вадами слухуКращі практики місцевого самоврядування
Корецький район на мапіКорецький район на мапі
Корецький район на мапі
ОпитуванняОпитування
Як часто Ви звертаєтесь до органів виконавчої влади?
Проголосувало: 1762


34700, Рівненська обл.
Корецький р-н,
м.Корець
пл.Центральна, 1

У разі використання матеріалів сайту посилання на # є обов'язковим.
Створення сайту: В.Рогальчук
Лист адміністратору Веб-сервера
Відповідальні за зміст сторінок веб-порталу райдержадміністрації: Апарат райдержадміністрації