КОРЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

НЕ ЗУПИНЯЮЧИСЬ НА ДОСЯГНУТОМУ

None

Мотокрос – вид спорту не новий на теренах нашого району. Вболівальники цього виду спорту пам’ятають, які цікаві змагання проходили на протязі минулих років на мототрасі в районі цукрового заводу. Завдяки райдержадміністрації, районній раді та ентузіастам мотокросу, цей вид спорту відроджується на древній корецькій землі.

В 2007 році в м. Корець, ентузіастом цього виду спорту Шуваловим Андрієм було створено автомотоклуб „Фортуна – Корець”. В колишньому кар’єрі с. Жадківка було надано дозвіл на облаштування мототраси.

Клуб юридично зареєстрований. За 2007 – 2008 роки побудовано мототрасу, проведено освітлення, виготовлено новий стартовий пристрій, який відповідає усім вимогам Федерації мотоспорту України.

У 2007 році на новозбудованій трасі у вересні місяці було проведено перший відкритий міжобласний турнір з мотокросу „Кубок Кореччини – 2007”, в жовтні місяці Кубок ветеранів мотоциклетного спорту Рівненської області.

З 2008 року Кореччина регулярно проводить змагання Всеукраїнського, обласного та районного рівня з мотокросу: етапи чемпіонату України, особистого Кубку Федерації Мотоспорту України з мотокросу серед аматорів та ветеранів, етапи чемпіонату Рівненської області та щорічний відкритий міжобласний турнір з мотокросу „Кубок Кореччини”. В цих змаганнях приймали участь спортсмени майже з усіх куточків нашої України та близького зарубіжжя. Ці цікаві змагання приходять подивитись дуже багато вболівальників, як корчан, так і гостей нашого древнього містечка.

До родини Шувалових прийшов смуток – передчасно пішов з життя Андрій. Прийміть щирі співчуття від всіх тренерів та спортсменів, вболівальників.

Але та добра і всім потрібна справа, яку розпочав Андрій не завершилась, а продовжується його дружиною Лесею та дітьми.

З метою зміцнення матеріальної бази з розвитку мотоциклетного спорту у районі, проведення на високому організаційному рівні змагань державного та обласного прийняте відповідне розпорядження від 09.06.2016 № 201 ,,Про районну програму розвитку мотокросу на 2016 – 2020 роки”. Програма затверджена на сесії районної ради у встановленому порядку.

Для підготовки мототраси та проведення змагань з районного бюджету регулярно виділяються кошти. Так, на ці змагання виділено кошти в сумі 20 тис. грн.

Для належного рівня проведення вищеназваних турнірів, які сприятимуть підняттю авторитету району та області в розвитку, популяризації та становленні технічних видів спорту потрібні відповідні кошти. Отож, запрошуємо до співпраці та розвитку автомотоклубу „Фортуна – Корець” підприємців, меценатів та спонсорів, які б підтримали цей популярний серед населення технічний вид спорту і спільними зусиллями в недалекому майбутньому наше древнє містечко стане одним із провідних центрів розвитку мотоциклетного спорту України.