КОРЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)

NoneNoneNoneNone

14 травня на базі Корецької ЗОШ І – ІІІ ст. № 3 проходив районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”). У змаганнях брали участь 6 команд.

У виконанні стройових вправ на місці кращими були вихованці Великомежиріцького ліцею. Патріотичну пісню зі стройовим кроком найкраще виконали учні Головницької ЗОШ І – ІІІ ст. Гарні результати, при доланні смуги перешкод, показала команда Корецької ЗОШ І – ІІІ ст. № 1, також вони були сильнішими разом з командою Невірківського НВК у стрільбі із страйкбольного автомата по нерухомим цілям у тиру. Команда з Великих Межирічів виявила впертість і витривалість у змаганнях з перетягування линви.

Цікавим для учасників змагань було ознайомитися із тактикою гри „Лава на лаву”, яка була популярною і серед козацької молоді, і серед простого населення України. Зокрема, українська молодь мірялася силами і ходила „лава на лаву” у великі українські свята.

Про першу медичну допомогу учасникам змагань розповів лікар-реаніматолог Корецької ЦРЛ Рибак Юрій Анатолійович, адже у житті потрібно бути готовим до різних ситуацій, в тому числі, вміти надавати першу невідкладну допомогу.

За результатами підрахунку голосів журі, перше місце посіла команда Невірківського НВК, друге місце за командою Головницької ЗОШ І – ІІІ ст., третє здобув Великомежиріцький ліцей. Переможці нагороджені цінними подарунками та грамотами управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Висловлюємо подяку дирекції та викладачам Корецької ЗОШ І – ІІІ ст. № 3, педагогам Корецької ДЮСШ за допомогу в підготовці та проведенні змагань.