Завдяки співпраці зі Світовим банком в районі здійснюється реконструкція сільських амбулаторій

Стан проведення реконструкцій лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини в селах Невірків, Велика Клецька, Користь та ФАПу в селі Головниця Корецького району (за кошти Світового Банку Реконструкцій та розвитку) в ході робочої поїздки проінспектували перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Віталій Ундір разом із директором обласного департаменту з питань будівництва і архітектури Ярославом Мазярчуком.

"В рамках реалізації проекту Світового банку на Рівненщині зараз активно працюємо над реконструкцією амбулаторій і фельдшерсько-акушерських пунктів. До кінця 2020 року їх має бути 89. Завжди особисто виїжджаю на кожен об’єкт для того, аби поспілкуватися із забудовниками та зрозуміти, на якому етапі знаходиться будівництво", - розповідає Віталій Ундір.

У приміщенні амбулаторії села Користь проведено роботи із заміни покриття даху, ведуться внутрішні опоряджувальні роботи. Планується заміна всіх віконних та дверних блоків, підлоги, реконструкція системи опалення з будівництвом котельні та здійснення зовнішніх опоряджувальних робіт.

У селах Невірків і Велика Клецька реконструюють старі приміщення ФАПів.

Відтак, у селі Невірків будівельники зробили прибудову до вже діючого фельдшерсько-акушерського пункту. Старий ФАП, який знаходиться в незадовільному стані, планують знести.

У селі Велика Клецька працівники теж добудували стіни майбутнього медзакладу. Приміщення старої амбулаторії укріплять.

Невдовзі і для жителів села Головниця розпочнуть реконструкцію старої амбулаторії.