Відзначили найкращих

Сьогодні, 7 серпня, на нараді з міською і сільськими головами району керівники РДА і райради вручили кубки і грамоти «Краща етносадиба» найгостиннішим учасникам Всеукраїнського фестивалю народної творчості «Зелене Купало в літо упало». Перше місце посіла Головницька сільська рада, друге – Іванівська, третє розділили між собою Велика Клецька і Харалуг, всі інші учасники фестивалю отримали заохочуючі подарунки. Голова РДА Сергій Черній подякував за участь у проведенні і, як наслідок, створенні чудової атмосфери свята, незабутні враження і висловив сподівання, що й надалі, дотримуючись гарних традицій, свято буде проводитись з таким же запалом, гостинністю і щирістю і щоразу з більшим розмахом.

 

Наступне питання наради «Про організацію торгівлі харчовими продуктами на ярмарках, фестивалях, прощах та інших масових заходах», озвучене Ганною Заводовською, головним спеціалістом відділу по дотриманню санітарного законодавства Корецького райуправління ГУ ДСС в Рівненській області, жваво обговорювалося членами наради та чекає свого вирішення найближчим часом. Зокрема, йшлося про те, що вся харчова продукція, спрямована на розповсюдження серед населення, повинна реєструватися задля дотримання виробниками санітарно-гігієнічних умов, а також про влаштування у селах місць торгівлі.

 

Ще з одним питанням присутніх ознайомив Анатолій Іващук, начальник управління соцзахисту населення РДА, повідомивши про зміни в законодавстві щодо монетизації пільг на оплату житлово-комунальних послуг та закликавши міського і сільських голів сповістити населення про перелік документів, необхідних для отримання пільг.