КОРЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Шановні краяни! Вітаю вас з Днем Державного Прапора!

None

Наш прапор – символ незламності духу великої нації. Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність та є історичною пам’яттю і гордістю народу.

Під нашим прапором, символом свободи, слави і відродження, український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність.

Для кожної країни прапор - символ її суверенітету та єдності нації, уособлення її могутності і незалежності. Державний прапор - священний. За нього віддавали життя і проливали кров, повага до прапора - це повага до свого народу, традицій. Впевнений, що, дивлячись на полотно прапора, кожен українець відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.
 
Нехай ніколи не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Хай кожен день окрилює нас на нові звершення та спільні справи для подальшого розквіту нашої країни.
 
Зичу вам, шановні земляки, міцного здоров'я, миру на рідній землі, добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання нашої держави.
 
З повагою 
Сергій ЧЕРНІЙ
голова Корецької районної державної адміністрації