КОРЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Цінова ситуація на споживчому ринку області

None

Індекс споживчих цін у серпні 2019р. порівняно з попереднім місяцемпо області становив 100 %, по Україні – 99,7 %.

На споживчому ринку області в серпні 2019р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,2 %. Найбільше подорожчали в ціні яйця (на 59,6 %). На 1,6 – 0,1 % подорожчали соняшникова олія, інші продукти переробки зернових, молоко, свинина, риба та продукти з риби, цукор, хліб, м’ясо птиці, кисломолочна продукція, рис, сало, безалкогольні напої, сири, масло, кондитерські вироби з цукру. Водночас суттєво подешевшали овочі та фрукти (відповідно на 10,6 % та 6,4 %). Знизилися ціни на 2,8 – 0,3 % на макаронні вироби, маргарин та інші рослинні жири, шоколад, сметану, яловичину.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,7 %, у т.ч. на тютюнові вироби – на 1 %, алкогольні напої – на 0,4 %.

Одяг і взуття подешевшали на 1,6 %, зокрема, взуття – на 2,1 %, одяг – на 1,2 %.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1 % відбулося за рахунок зниження цін на природний газ на 4,4 %. Разом з тим відбулося підвищення плати за оренду житла на 0,8 %, утримання та ремонт житла на 0,4 %.

Ціни на транспорт у цілому знизилися на 0,8 % в основному через здешевлення палива та мастил на 1,8 % та вартості транспортних послуг на 0,5 %.