Керівників підприємств, навчальних закладів, установ та організацій навали правилам пожежної безпеки

27 листопада 2019 року в Корецькій районній бібліотеці з керівниками та відповідальними особами з пожежної безпеки підприємств, навчальних закладів, установ та організацій, було проведено навчання з питань пожежної безпеки. Відповідно до Програми навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, навчальних закладів, установ та організацій, до обов’язків яких належить забезпечення виконання заходів пожежної безпеки, що погоджена ДСНС України.

В ході навчання викладача-методиста НМЦ БЖД ГУ ДСНС України у Рівненській області Алли Скомаровської та майстра виробничого навчання Острозьких міських курсівНавчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області Володимира Ясенчука було акцентовано увагу на питаннях, що необхідні для забезпечення пожежної безпеки підприємств, навчальних закладів, установ та організацій Корецького району.  

Також Алла Скомаровська відмітила, що такі навчання поглиблюють знання та навички під час дій в екстремальних і аварійних ситуаціях керівників підприємств, навчальних закладів,  установ та організацій.

Всього в навчаннях взяли участь 15 посадових осіб Корецького району.

По завершенню занять було прийнято заліки та вручено посвідчення про проходження навчання з пожежно-технічного мінімуму.

 

Корецький районний сектор ГУ ДСНС України у Рівненській області