КОРЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Коротко про головне

У 2020 рік Рівненщина увійшла із хорошою динамікою. Рекордний врожай, зростання власних бюджетів на 18%, третє місце в Україні за розвитком промисловості, а також зменшення заборгованості зарплати у 6 разів. Із такими показниками Рівненщина завершила 2019 рік. Під час колегії голова ОДА Віталій Коваль подякував за співпрацю правоохоронним органам із «детінізації» економіки, прикладом якої стало припинення діяльності нелегальних АЗС.

Попри відсутність коронавірусу, на Рівненщині готуються до прийому хворих. Рівненська міська та Сарненська районна лікарні забезпечені усім необхідним. В інфекційних відділеннях у хворих братимуть біологічні зразки на дослідження, а також утримуватимуть хворих задля лікування.

Перший крок до держави у смартфоні - зроблено. Додаток "Дія" запрацював. Мешканці Рівненщини можуть користуватися посвідченням водія та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу, студентським квитком у своєму смартфоні. А до кінця зими українці мають отримати доступ до цифрових паспортів. За допомогою смартфона громадяни України зможуть посвідчувати особу, подорожуючи залізницею, під час медичного обслуговування, банківських операцій. І це тільки початок. Мета – зробити так, щоб усі відносини з державою людина могла здійснювати за допомогою звичайного смартфона, зокрема і голосувати.

З 1 квітня цього року стартує другий етап медреформи. Важливі зміни чекають на заклади Рівненщини, які надають спеціалізовану (міські, районні лікарні) і високоспеціалізовану (обласні лікарні і центри) медичну допомогу. На заміну псевдобезкоштовній медицині приходить Програма медичних гарантій. Програма включатиме послуги первинної, амбулаторно-поліклінічної, стаціонарної медичної допомоги, а також екстреної, паліативної допомоги та медичної реабілітації. Щоб отримати безкоштовну консультацію чи послугу, пацієнтові достатньо буде направлення свого сімейного лікаря.

​​Центр сучасних зварювальних технологій в Олександрії готує фахівців для всієї України. Тут навчають кваліфіковані робітничі кадри. Бізнес дає замовлення - влада сприяє їх отриманню. Люди не лише здобувають нові професії, вони уже мають робоче місце і забезпечені майбутнім. Це якраз та складова програми "Лелеки", над якою працюють в області. На сьогодні у Олександрійському навчальному відділенні профтехосвіти ліцензовано 32 професії провідних галузей економіки.