КОРЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЦНАП Корецької РДА інформує

None

 

            В зв’язку з продовженням карантину до 24 квітня 2020 року, враховуючи обмежувальні заходи через пандемію коронавірусу центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації продовжує роботу в дистанційному порядку.

           Закликаємо громадян утримуватися від відвідування ЦНАПу та інших надавачів послуг у період карантинних заходів без нагальної потреби або при симптомах ГРВІ, грипу чи коронавірусу. Просимо результати надання адміністративних послуг отримувати в ЦНАПі після завершення карантину. Винятком є адміністративна послуга „Видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї”, за якою при необхідності можна звернутися в ЦНАП. Для надання консультацій звертайтесь за тел.: 0976302101.

            Крім того повідомляємо, що адміністратори Центру продовжують роботу щодо реєстрації онлайн заяв адміністративної послуги „Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру”, про результат отримання якої повідомляється власникам земельних ділянок в телефонному режимі.

           Також, нагадуємо, що адміністративні послуги :

-         „Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку”;

-         „Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки”;

-         „Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями”;

-         „Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно”

можна отримати онлайн на Єдиному державному порталі адміністративних послуг за посиланням: my.gov.ua. Електронні послуги, доступні після авторизації в особистому електронному кабінеті.

         Дякуємо за розуміння.