КОРЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В Україні з’явився Гід з державних послуг

None

27 серпня 2020 року запущено сервіс - Гід з державних послуг — інформаційний онлайн портал  про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

            Гід з державних послуг (https://guide.diia.gov.ua/) на порталі „Дія” містить повну та достовірну інформацію щодо 1000 державних послуг — про місце, спосіб, строк, вартість, результати отримання послуг, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Він суттєво спрощує пошук важливої інформації для громадян, адже дані про послуги упорядковано за 17 категоріями залежно від сфери діяльності. Серед найпопулярніших - соціальний захист, громадянство та міграція, діяльність бізнесу та громадських формувань, транспорт, сфера інтелектуальної діяльність, фінанси та податки.

Інформація згрупована за 36 життєвими подіями. Якщо громадянин хоче придбати автомобіль, планує народження дитини чи переїзд на нове місце проживання, планує відкрити специфічний бізнес – усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти на порталі.

Гід продовжує поповнюватися послугами та життєвими подіями. У випадку, коли відвідувач сайту не знайшов інформацію про необхідну послугу,  необхідно заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті, щоб дана послуга швидше з’явилася у переліку.