КОРЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

До відома жителів Корецького району

None

Відповідно до чинного законодавства щодо організації та проведення 25 жовтня 2020 року чергових місцевих виборів:         Члени дільничних виборчих комісій зобовязані не пізніше 15 жовтня  2020 року надіслати або доставити в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення, отримане від органу ведення Державного реєстру виборців. Крім того з  14 жовтня2020 року кожен виборець має право ознайомитися з попереднім списком виборців у приміщенні дільничної виборчої комісії та перевірити правильність внесених до нього відомостей.

         Виборець може звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб, а також щодо наявності або відсутності відміток про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно.

Виборець особисто подає заяву до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців. У разі якщо виборець з порушенням здоров’я (у зв’язку з інвалідністю, тимчасовим розладом здоров’я, віком) не може особисто подати заяву, дільнична виборча комісія за зверненням такого виборця зобов’язана забезпечити прийняття заяви у такого виборця в інший спосіб. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують зазначені в ній відомості.

 Така заява може бути подана до дільничної виборчої комісії чи органу ведення Реєстру не пізніш як за п’ять днів до дня виборів (до 19 жовтня включно). Заява, подана після зазначеного строку, не розглядається. 

      Додатково звертаємо увагу  громадян на право перевірити свою наявність в Державному реєстрі виборців. Перевірити інформацію щодо включення до Державного реєстру виборців можна у будь якому відділі ведення Державного реєстру виборців. Також перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців можливо не виходячи з оселі за допомогою мережі Інтернет. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua) та скористатись програмним ресурсом «Особистий кабінет виборця».

У разі  виявлення свого не включення до Державного реєстру виборців, або виявлення розбіжностей у своїх персональних даних запрошуємо звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Корецької райдержадміністрації, який знаходиться в приміщенні Корецької райдержадміністрації на четвертому поверсі, ліве крило, кабінет №49, 50 за адресою Рівненська обл., м.Корець, площа Київська, 5.                    

Відділ ведення Державного реєстру виборців

апарату Корецької райдержадміністрації