КОРЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

09 жовтня на базі дитячо-юнацької спортивної школи зі сприяння громадської організації „ЦЕНТР ЄДИНОБОРСТВ „УДАР””, при підтримці голови Корецької райдержадміністрації Олександра Зайчука відкрито секцію боксу та ММА.

None

Варто відмітити, що за  111 квартал цього року  організовано та проведено: 2 серпня - відкритий чемпіонат Корецького району з армспорту, приурочений 29-й річниці Незалежності України за участі спортсменів не лише з Кореччини, а й з інших районів Рівненщини, 23 серпня – чемпіонат зі Street Workout, який відбувся за сприяння Київської міської федерації Кіокушинкай Карате, Корецького відділення Центру Єдиноборств „Удар”, у якому брали участь спортсмени з різних куточків України. Змагання з воркауту та ще й такого масштабу проходили у Корці вперше. 12 вересня відбувся чемпіонат Рівненської області зі змішаних бойових мистецтв серед початківців, організований Українською федерацією змішаних бойових мистецтв UF MMA у Рівненській області, обласним та районним осередками ГО „Гідність нації – Всеукраїнський патріотичний рух”. Головна мета таких заходів – залучення молоді до спортивного життя.

„Розвиток фізичної культури і спорту на Кореччині є і залишатиметься одним із пріоритетних напрямків роботи районної влади” – зазначив голова Корецької РДА Олександр Зайчук.

Прагнучи до обміну досвідом та інформацією з питань співробітництва у сфері фізичної культури і спорту, які становлять суспільний інтерес, Корецька районна державна адміністрація співпрацює з громадськими організаціями спортивного спрямування. Вперше це співробітництво оформлено  офіційно шляхом укладання меморандуму про співпрацю  між Корецькою районною державною адміністрацією та  громадською організацією „ЦЕНТР ЄДИНОБОРСТВ „УДАР”” в особі в.о. голови Корецької РДА Олега Рогашевського  та керівника громадської  організації „ЦЕНТР ЄДИНОБОРСТВ „УДАР””  Олександра Добровольського.

Сторони, які підписали меморандум переконані у необхідності налагодження плідного співробітництва та реалізації спільних заходів, спрямованих на розвиток спорту в Корецькому районі,  залучення широких верств населення до  систематичних занять фізичною культурою,  популяризацію здорового способу життя  та висловили впевненість у тому, що створення тісних взаємних стосунків та співробітництва у сфері фізичної культури і спорту сприятиме  поглибленню взаєморозуміння між представниками  виконавчої влади району та  громадськими  організаціями, які провадять діяльність у сфері фізичної культури і спорту.